Soccer Schedules

Sport Betting Wettpoint  Soccer Matches Betting Forum  Soccer Games Sport Schedules   Soccer Schedules

Soccer Schedules - The newest Soccer Games Schedule

live Tickerback
Soccer SchedulesSoccer  Tennis SchedulesTennis  Hockey SchedulesHockey  Baseball SchedulesBaseball  Basketball SchedulesBasketball  Handball SchedulesHandball  Volleyball SchedulesVolleyball  Football SchedulesFootball  Rugby SchedulesRugby  Horse Racing SchedulesHorses Search Search

Soccer Schedules Period   

 Date  Soccer Match Name  League Event Country

 

24/08/2016, 00:00 Sport Boys Warnes - Blooming Primera Division Apertura Bolivia Bolivia
24/08/2016, 00:00 The Strongest - Real Potosí Primera Division Apertura Bolivia Bolivia
24/08/2016, 00:00 Bolívar - Nacional Potosí Primera Division Apertura Bolivia Bolivia
24/08/2016, 00:00 Deportivo Lara - Atlético El Vigía Copa Venezuela Venezuela Venezuela
24/08/2016, 00:15 Sampaio Corrêa - Avaí Brasileirao B Brazil Brazil
24/08/2016, 00:15 Banfield - San Lorenzo Copa Sudamericana Round 1 International International
24/08/2016, 01:15 Deportivo La Guaira - Emelec Copa Sudamericana Round 1 International International
24/08/2016, 01:30 Brasil de Pelotas - Atlético Goianiense Brasileirao B Brazil Brazil
24/08/2016, 01:45 Blooming - Atlético Junior Copa Sudamericana Round 1 International International
24/08/2016, 02:00 Alianza FC - Antigua GFC CONCACAF Champions League Gr.6 International International
24/08/2016, 02:10 Racing Club - Olimpo Copa Argentina Argentina Argentina
24/08/2016, 02:30 Londrina - Goiás Brasileirao B Brazil Brazil
24/08/2016, 02:45 Deportivo Pereira - Deportes Quindío Primera B Regular Season Colombia Colombia
24/08/2016, 04:00 Vancouver Whitecaps - Sporting Kansas City CONCACAF Champions League Gr.3 International International
24/08/2016, 04:00 Pachuca - Police United (BLZ) CONCACAF Champions League Gr.5 International International
24/08/2016, 09:00 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk - FC SKA-Khabarovsk Cup Russia Russia
24/08/2016, 10:00 FC Tyumen - Sibir Cup Russia Russia
24/08/2016, 11:00 Chita - Luch-Energiya Cup Russia Russia
24/08/2016, 12:00 Avispa Fukuoka - Jubilo Iwata J-League Division 1 Japan Japan
24/08/2016, 12:30 FC Seoul - Shandong Luneng Taishan AFC Champion League - Quarter Finals International International
24/08/2016, 13:30 Dynamo Barnaul - FC Enisey Cup Russia Russia
24/08/2016, 14:00 FC Olexandria-U19 - FC Dynamo Kyiv-U19 Championship U19 Ukraine Ukraine
24/08/2016, 14:15 Sarawak - Selangor Super League Malaysia Malaysia
24/08/2016, 15:00 Kelantan - Kedah Super League Malaysia Malaysia
24/08/2016, 15:00 Perak - Penang FA Super League Malaysia Malaysia
24/08/2016, 15:00 PDRM - PBDKT Team Super League Malaysia Malaysia
24/08/2016, 15:00 Felda United - Darul Takzim FC Super League Malaysia Malaysia
24/08/2016, 15:00 Terengganu - Pahang Super League Malaysia Malaysia
24/08/2016, 15:00 Legion Dynamo - Volgar Astrakhan Cup Russia Russia
24/08/2016, 15:00 FC Chelyabinsk - FC Neftekhimik Nizhnekamsk Cup Russia Russia
24/08/2016, 15:30 Biolog-Novokubansk - Spartak Nalchik Cup Russia Russia
24/08/2016, 16:00 BFC Daugavpils - FK Jelgava Virsliga Latvia Latvia
24/08/2016, 16:00 Pniowek Pawlowice Slaskie - UKP Zielona Gora 3. Division Dolnoslasko Lubuska Poland Poland
24/08/2016, 16:00 Croatia Dakovo - Koprivnica League Cup Croatia Croatia
24/08/2016, 16:00 NK Lekenik - Vukovar 91 League Cup Croatia Croatia
24/08/2016, 16:00 NK Libertas - NK Otocac League Cup Croatia Croatia
24/08/2016, 16:00 NK Medimurje - Karlovac League Cup Croatia Croatia
24/08/2016, 16:00 Neretvanac - Suhopolje League Cup Croatia Croatia
24/08/2016, 16:00 NK Pitomaca - Slavija Pleternica League Cup Croatia Croatia
24/08/2016, 16:00 NK Rudes - Oriolik League Cup Croatia Croatia
24/08/2016, 16:00 Samobor - NK Medimurec League Cup Croatia Croatia
24/08/2016, 16:00 NK Solin - Zagora League Cup Croatia Croatia
24/08/2016, 16:00 Zagorec - Veli Vrh League Cup Croatia Croatia
24/08/2016, 16:00 Torpedo Moskva - FC Mordovia Cup Russia Russia
24/08/2016, 16:00 FC Volga Ulyanovsk - Sokol Saratov Cup Russia Russia
24/08/2016, 16:30 ASEC Mimosas - Al Ahly Cairo Africa Champions League Quarter Finals A Africa Africa
24/08/2016, 16:30 ZESCO United (ZAM) - Wydad de Casablanca Africa Champions League Quarter Finals A Africa Africa
24/08/2016, 16:30 União Madeira - Penafiel Liga Orangina Portugal Portugal
24/08/2016, 16:30 MSK Fomat Martin - FK Dukla Banska Bystrica League West Slovakia Slovakia
24/08/2016, 16:30 AFK Nove Mesto nad Vahom - FC Spartak Trnava II League West Slovakia Slovakia
24/08/2016, 16:30 SKF Sered - MFK Skalica League West Slovakia Slovakia
24/08/2016, 16:30 SK Slovan Bratislava futbal II - FC STK 1914 Samorin League West Slovakia Slovakia
24/08/2016, 16:30 MSK Zilina II - FK Pohronie Ziar nad Hronom League West Slovakia Slovakia
24/08/2016, 17:00 FC HIK - EIF/Akademi Division 3 Helsinki Uusimaa 1 Finland Finland
24/08/2016, 17:00 Atlantas Klaipeda - Suduva A Lyga Lithuania Lithuania
24/08/2016, 17:00 OFK Grbalj - FK Petrovac T-Com 1.CFL Montenegro Montenegro
24/08/2016, 17:00 FK Jedinstvo Bijelo Polje - FK Iskra T-Com 1.CFL Montenegro Montenegro
24/08/2016, 17:00 FK Lovcen - Buducnost T-Com 1.CFL Montenegro Montenegro
24/08/2016, 17:00 FK Mladost Podgorica - FK Decic T-Com 1.CFL Montenegro Montenegro
24/08/2016, 17:00 FK Bokelj - FK Rudar Pljevlja T-Com 1.CFL Montenegro Montenegro
24/08/2016, 17:00 FK Zeta - FK Sutjeska T-Com 1.CFL Montenegro Montenegro
24/08/2016, 17:00 Olimpia Elblag - Stal Stalowa Wola 2. Division Poland Poland
24/08/2016, 17:00 GKS Belchatow - Odra Opole 2. Division Poland Poland
24/08/2016, 17:00 Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Zambrow 2. Division Poland Poland
24/08/2016, 17:00 Puszcza Niepolomice - Rozwoj Katowice 2. Division Poland Poland
24/08/2016, 17:00 Académica - Portimonense Liga Orangina Portugal Portugal
24/08/2016, 17:00 Huragan Morag - Jagiellonia II Bialystok 3.Division Pomorsko Zachodniopomorska Poland Poland
24/08/2016, 17:00 MKS Elk - Ruch Wysokie Mazowieckie 3.Division Pomorsko Zachodniopomorska Poland Poland
24/08/2016, 17:00 Drweca Nowe Miasto Lubawskie - Huragan Wolomin 3.Division Pomorsko Zachodniopomorska Poland Poland
24/08/2016, 17:00 Sokol Aleksandrow Lodzki - LKS 1926 Lomza 3.Division Pomorsko Zachodniopomorska Poland Poland
24/08/2016, 17:00 Motor Lubawa - Lechia Tomaszow Mazowiecki 3.Division Pomorsko Zachodniopomorska Poland Poland
24/08/2016, 17:00 Widzew Lodz - Concordia Elblag 3.Division Pomorsko Zachodniopomorska Poland Poland
24/08/2016, 17:00 SK Zapy - FK Banik Sokolov Cup CMFS Round 2 Czech Republic Czech Republic
24/08/2016, 17:00 FC Dolgoprudny - FC Tosno Cup Russia Russia
24/08/2016, 17:00 Tekstilshik - Khimki Cup Russia Russia
24/08/2016, 17:00 Kaluga - FC Tambov Cup Russia Russia
24/08/2016, 17:20 SK Sigma Olomouc - FK Pardubice 2. Liga Czech Republic Czech Republic
24/08/2016, 17:30 RiPS - FC Legirus Inter Division 3 Helsinki Uusimaa 3 Finland Finland
24/08/2016, 17:30 Ilves Tampere - RoPS Veikkausliga Finland Finland
24/08/2016, 17:30 HJK - PK-35 Vantaa Veikkausliga Finland Finland

Sports Schedules Selection :